Spektakliai, šou, pamokos

Čia trumpai aprašytos šiuo metu teikiamos išvykstamos paslaugos

2019m.

Žongliravimo magija

Pats įspūdingiausias ir labiausiai ištobulintas žongliravimo šou ultravioletinėje šviesoje, naudojant švytinčius ir šviečiančius žongliravimo įrankius.
Viskas prasideda nuo poetiško ir lėto žongliravimo skarelėmis. Palengva pereina į manipuliacijas ir žongliravimą žiedais, po to šviečiantys kamuoliukai ir netiketai į sceną pakviečiamas žiūrovas, kuris tampa vakaro žvaigžde (interaktyvus numeris , bendraujant su publika). Ir pabaigai nepakrtojamas pasirodymas su diabolo, kuris nustebins ir visko mačiusius žiūrovus! Trukmė apie 30min.

Teatralizuotas ugnies žongliravimo šou

Narve įkalinta ugnis išleidžiama į laisvę! Ore skraido degantys kamuoliai, kėgliai, diabolo ir kiti žongliravimo įrankiai. Netradicinis požiūris į žongliravimą ir užburiantis vikrumas ir plastika! Su mėgiamiausiu, retu ugnies žongliravimo įrankiu, ugniniu diabolo, artistas ypač stebina publiką. Nuolatos ieškančio, kuriančio, išbandančio naujus ugnies žongliravimo būdus artisto  pasirodymas pasižymi originalumu ir skiriaisi nuo kitų. Trukmė apie 15min.

Žonglieriaus pasakaitė

Žongliravimo spektaklis vaikams su prietemoje šviečiančiais žongliravimo įrankiais. Naujas triukas – žonglieriaus teatriukas! Į du lagaminus telpantis spektakliukas atkeliauja į teatro scenas, mokyklas, darželius, vaikų laisvalaikio centrus, Jūsų namus ar net butus. Žiūrovai nusikels į pasaką, į miško aikštelę, kurioje truputuka sutems. Ten išgirdus, dar negirdėtus, žongliravimo garsus, regės mėnulį, naktinį drugelį, žvaigždeles ir svarbiausia, kad visi vaikai dalyvaus pasakoje ir kartu kurs pasakiškus burtus. Trukmė apie 40min.

Kojūkininkas

Žmogus milžinas mažyčiais bateliais, dideliais žingsniais atkeliauja į šventę! Toks didelis ir linksmas! Kiekvienas nori su juo pasisveikinti ir nusifotografuoti. Jis gali buti su skirtingais kostiumais ir visaip linksminti šventės dalyvius. Ar Milžinas burs burtus su magišku krištoliniu rutuliu, ar žongliruos su obuoliais ar su meškere, ar leis milžiniškus muilo burbulus, ar dalins gėles ar lėkštes, besisukančias ant pagaliukų, ar pabers stebuklingo lietaus, kad visi užaugtų tokie pat dideli:) priklauso nuo Jūsų šventės vietos, laiko ir oro sąlygų! Trukmė nuo 30min. iki 120min.

Žongliravimo pamokos. Pamatyk, pabandyk, žongliruok.

Atvyksime su pilnais lagaminais įvairių skirtingų žongliravimo instrumentų. Žongliruoti galite ir Jūs. Žongliravimas yra naudingas ir jaunam ir suaugusiam žmogui ! Visi pabandę „užsikabina“ ir smagiai leidžia laiką. Pasimokysime mėtyti skareles, kamuoliukus. Su mažesnėm grupėm vyksta „diabolo“ pamokos. Vienu metu mokytis žongliruoti gali iki 100 žmonių. Trukmė nuo 30min. iki 120min.

Šiuolaikinio cirko spektaklis 'Žvejas'

Spektaklis apie žveją skirtas visai šeimai. Nuotaikinga ir neįprasta žvejyba žongliruojant. Pats įdomiausias ir neįprasčiausias žongliravimas meškere! "Matai, matai? Žvejyboje taip būna" - nugirdau tėtį sakant sūnui spektaklio metu. Trukmė apie 30min.

Edukacinė programa: „Pažintis su žongliravimo pasauliu (nuo senovės iki dabar)”

Kas tai yra žongliravimas? Kada ir kur jis atsirado? Šio interaktyvaus, edukacinio šou metu žonglierius žongliruodamas įvairiais įrankiais, pasakos is kokios šalies ir prieš kiek tūkstančių metų atsirado skirtingi žongliravimo būdai. Vaikai paskaitos metu pamatys, tai ko dar nematė, daug naujo sužinos ir lavins kūrybiškumą bei vaizduotę. Trukmė: 30-40min.

Žongliravimo dirbtuvės

Žongliravimo pamokos su skirtingais įrankiais: kamuoliukai, diabolo, poi, flower-sticks, lazda, kontaktinis žongliravimas. Įrankių gamybos pamokos - dirbtuvės ir gal net degančių įrankių išmėginimas. Trukmė: 30-120min.

Puikus pasirinkimas

  • Dideliem projektam: festivaliui, miesto šventei.
  • Įmonės renginiui: šventei, atidarymui, konferencijai, mugei, parodai
  • Šeimos šventėms: vestuvėms, suaugusio gimtadieniui, jubiliejui
  • Vaikų šventėms gimtadieniui, krikštynoms, išleistuvėms, Kalėdų šventei, temininiam vakarėliui, vaikų užimtumui.
  • Įdomu
  • Interaktyvu
  • Šiuolaikiška