APIE

2011m. Mantas Markevičius buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui – aukščiausiam Lietuvoje teatro apdovanojimui. Metų teatro reiškinys – už naujojo cirko žanro puoselėjimą.

Nuotraukoje: Mantas Markevičius (pirmas iš dešnės) su kitais nominantais Auksinių scenos kryžių teikimo ceremonijos metu. 2012m. 

Trumpai apie artistą:

Mantas Markevičius žongliravimu susidomėjo 2000m. Jis, pamatęs Europos didmiesčių gatvės artistus, žongliruoti pradėjo mokytis pats. Ėmus žongliruoti ugnimi, prasidėjo kvietimai į televizijos projektus, koncertus. Penkis metus Mantas mokė vaikus ir paauglius žongliravimo meno. Du jo mokiniai dalyvavo talentų televizijos projektuose. Artistas taip pat kūrė programas vaikams, dalyvavo įvairiuose socialiniuose ir edukaciniuose projektuose. Vėliau, ‘Naujojo cirko savaitgalis’ festivalio metu, susidomėjo kitokiu, šiuolaikiniu cirku. Mantas subūrė šiuolaikinio cirko trupę „Naujasis Vilniaus Cirkas: Antigravitacija“. Sukūrė pirmąjį žongliravimo spektaklį Lietuvoje: „Stebuklingas medis“, skirtą visai šeimai. 2011 metais buvo nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“, už šiuolaikinio cirko, kaip žanro, puoselėjimą Lietuvoje. Taip pat sukūrė šiuolaikinio, naujojo cirko spektaklius: „Nėra laiko“, ‘’Kelionė’’, „Žvejas“ ir ‘’Aš esu…“.  Kartu su “Šv.Genezijaus trupe“ kūrė muzikinius, šokio ir cirko spektaklius. Su negalią turinčiais žmonėmis, sukūrė performansą ‘Veidrodis’. Taip pat keliavo ir dalyvavo pasirodymuose su jahtomis plaukiojančiu cirko projektu ‘Armada: We will sea“. Šiemet šiuolaikinio cirko artistas skaičiuoja keturioliktus metus scenoje. Mantas dalyvauja įvairiuose renginiuose: miestų, įmonių, asmeninėse šventėse, festivaliuose, be to kuria pramogines, edukacines programas, šiuolaikinio cirko spektaklius.

Jūsų renginiams:

Neišmatuojamos fantazijos, miklių rankų artistas nustebins Jus savo išmone! Netradicinis požiūris į žongliravimą ir užburiantis vikrumas! Ore skraido degantys ir šviečiantys kamuoliai, kėgliai, žiedai ir daugybė kitų, netradicinių žongliravimo įrankių. O su kojukais artistas pavirsta į milžiną ir iš aukštai visiem dalina pokštus ir šypsenas!

  • 14 metų patirtis renginiuose
  • Sukurtos programos visoms švenčių progoms
  • Šimtai patenkintų klientų